הצוות שלנו

הזמן בדיקה לאיתור נזילה ובתמורה שדרוג הרכב או האופנוע במחיר מוזל

חווית האופנוע

על כך שהרכיבה על אופנוע מסעירה, מהנה ויעילה בצורה בלתי רגילה אין כל ויכוח. עם זאת, גם אף אחד לא יחלוק על כך שמדובר על חוויה מסוכנת במידה לא מבוטלת. מאחר וכך הם פני הדברים יש להצטייד בשלב מוקדם ככל האפשר ואפילו במעמד הרכישה של האופנוע בסוגים שונים של ציוד לנסיעה בטוחה במידת האפשר. הכנו לכם מספר טיפים חשובים שיסייעו לכם להתמצא מעט בתחום המורכב של ציוד בטיחות לאופנוע.

טיפ מספר 1 – החשיבות של ההתאמה

רוכבים ותיקים שכבר עברו מבחן דרכים או שניים יוכלו לומר לכם שגם הקסדה האיכותית והמקצועית ביותר לא תוכל להציל אתכם במידה וההתאמה שלה לראש שלכם לא תהיה מושלמת. אי לכך, במידה וקיבלתם קסדה מחבר שאינה מתאימה לכם באופן מושלם, העדיפו שלא להשתמש בה. בנוסף לכך הימנעו מרכישת קסדה באינטרנט. המידות של היצרנים השונים שונות מאוד זו מזו ולכן העדיפות היא תמיד לרכוש קסדה בחנות לאביזרי רכיבה על מנת להתאים אותה לממדי הראש באופן אישי.

טיפ מספר 2 – ההיצמדות למסגרת התקציבית בקניית ומכירת רכבים

עולם אביזרי הבטיחות וציוד הרכיבה הוא עולם מגוון שניתן להישאב אליו בקלות ולאבד את הראש בכל מה שקשור להוצאות הכספיות. במידה ואתם רוצים לשמור על חשבון הבנק שלכם הקפידו להיצמד למסגרת התקציבית שהגדרתם מראש לצורך הרכישה של כל אביזר ואביזר ובנוסף לכך הקפידו לרכוש אך ורק את האביזרים הנחוצים לכם. כך למשל אם אתם רגילים לרכב לבד, אין טעם ברכישת קסדה נוספת ובמידה ואתם נוהגים לרכב רק בחורף, אין טעם להשקיע סכומים גדולים של כסף ברכישת מעיל מאוורר ומתקדם מבחינה טכנולוגית, בכל צורך בקנייה תוכלנו להכנס לאתר של טופ קאר ולהרשם ממגוון המוצרים והמחירים האטרקטיבים..

אופנועים בעולם

טיפ מספר 3 – פונקציונליות מול עיצוב באופנועים ומכירת רכבים

דוגמה מצוינת לקונפליקט התמידי שבין העיצוב לפונקציונליות של אביזרי הבטיחות השונים ניתן למצוא במעילי הרכיבה. באופן עקרוני מעיל הרכיבה בא להגן על העור מפני שפשופים וחבלות ולרוב מעילי הרכיבה המקצועיים יכילו שלדה קשיחה באזור המפרקים ועמוד השדרה. עם זאת, ישנם רוכבים שנושא הבטיחות פחות מעניין אותם ודווקא הנראות של המעיל היא זו שתצוד את עינם. למרות שמעיל רכיבה יכול להיות אביזר אופנתי מהמעלה הראשונה, בדומה לשאר סוגי הציוד אין להפלות את נושא הבטיחות לטובת העיצוב אלא לבחור באביזרים שמהווים שילוב מושלם בין השניים.

טיפ מספר 4 – מספר טלפון של עורך דין תעבורה

אמנם עורך דין תעבורה לא יוכל למנוע את הנזק שעלול להיגרם בזמן תאונה, אך ישנה חשיבות גבוהה להחזיק בהישג יד מספר טלפון של עורך דין שמתמחה בתאונות אופנוע כדי שיהיה לכם למי להתקשר סמוך ככל האפשר למועד התאונה. עורך דין תעבורה יכול להעניק לכם סיוע משפטי מקצועי ולהסביר לכם מול מה אתם מתמודדים בנושאי ביטוח, תביעות ועוד.